![](https://www.omonoiafc.com.cy/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2019-11-25-at-10.03.53.jpeg)
Συνέχεια στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις δίνουν αυτό το Σάββατο (21/12) οι επίλεκτες ομάδες της Ακαδημίας μας. Στο πρόγραμμα υπάρχουν πέντε αναμετρήσεις.
Η ομάδα U19 υποδέχεται τον Ερμή για την 12η αγωνιστική και θέλει να δώσει συνέχεια στις επιτυχίες για να παραμείνει κοντά τις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Η ομάδα U17 αγωνίζεται εντός έδρας απέναντι στην Αγία Νάπα. Στόχος είναι οι τρεις βαθμοί για να ολοκληρώσει θετικά την πρώτη φάση του πρωταθλήματος.
Η ομάδα U16 στοχεύει στην όγδοη συνεχόμενη επιτυχία της για να δώσει συνέχεια στο νικηφόρο σερί της. Αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Αγία Νάπα στο τελευταίο παιχνίδι της πρώτης φάσης.
Η ομάδα U15 αγωνίζεται εκτός έδρας απέναντι στην Αγία Νάπα και στοχεύει στο «τρίποντο» για να πανηγυρίσει την 13η φετινή επιτυχία της και να κλείσει θετικά την πρώτη φάση.
Η ομάδα U14 έχει εκτός έδρας αποστολή κόντρα στην Αγία Νάπα και ζητούμενο είναι η νίκη για να «κλείσει» ιδανικά την πρώτη φάση.
![](https://www.omonoiafc.com.cy/wp-content/uploads/2020/01/12.jpeg)