![](https://www.omonoiafc.com.cy/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-18-at-14.18.18-1024x544.jpeg)
Τις 100 συμμετοχές με τη φανέλα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ έφτασε στον χθεσινό αγώνα με τον Εθνικό Άχνας ο Άνταμ Λανγκ.
Ο Ούγγρος κεντρικός αμυντικός βρίσκεται στην ΟΜΟΝΟΙΑ από τον Ιούλιο του 2019 και αποτελεί βασικό στέλεχος της ομάδας. Είχε καθοριστική συμβολή στις επιτυχίες των τελευταίων χρόνων: την πρώτη θέση της σεζόν 2019-2020, το πρωτάθλημα στη σεζόν 2020-2021 και το σούπερ καπ του 2021, όπως και τις δύο προκρίσεις σε ομίλους ευρωπαϊκής διοργάνωσης.
Πέρα από την αδιαμφισβήτητη ποιότητά του, ο Άνταμ αποτελεί υπόδειγμα επαγγελματία με τη συμπεριφορά του εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου.
Συγχαρητήρια Άνταμ! Συνεχίζουμε!
![](https://www.omonoiafc.com.cy/wp-content/uploads/2022/04/278559359_5097784226954714_4885802169128029842_n.jpg)